Agnes Wess na Targach Mody Poznań Fashion Fair 2018

Dodano: 19 lut 2018

Będziemy 21-22 lutego na Targach Mody Poznań Fashion Fair, wraz z blisko 400 firmami i markami z całego świata. Jesteśmy podekscytowani, że weźmiemy udział w największych targach B2B branży modowej w Polsce. Jesteśmy też gotowi pokazać całemu światu swój innowacyjny produkt – torby skórzane, ale zupełnie inne niż wszystkie, które do tej pory widziałeś.

Termin: 21-22 lutego 2018

Lokalizacja: Międzynarodowe Targi Poznańskie / pawilony 7, 7A, 8A.

Źródło: http://www.targimodypoznan.pl

 

Agnes Wess jako wystawca zaprezentuje swój innowacyjny produkt

Nasze skórzane torby zmieniają się jak kameleon – wraz z kobiecym nastrojem, gustem, okazją. Cameleobag to pomysł, który zrodził się z potrzeby wyrażenia zmienności wpisanej w kobiece DNA. Jedna baza – czarna, ponadczasowa, klasyczna torba i dodatki, dzięki którym możesz nadać jej zupełnie inny wygląd. Przypinasz i odpinasz fronty, paski, akcesoria.

Torba zmienia się wraz z Tobą. Jesteś pełna energii, masz ochotę zrobić coś szalonego – przypinasz front z kolorową aplikacją kaczora z kreskówki. Chcesz być elegancka, masz ochotę na ponadczasową biel i czerń zmieniasz na front ze wzorem zebry. Masz do wyboru mnóstwo opcji: najmodniejsze futerka, hippisowskie frędzle, oryginalne czaszki, moro, rock’n’rollowe zamki.

Zobacz skórzane torby od Agnes Wess https://agneswess.com/sklep/

 

 

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco!


Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy artykuł pojawi się na magazynie. Podaj nam swój adres e-mail.