Pierwszy, niesamowity pokaz mody z torbami Cameleobag

Dodano: 08 mar 2018

Mnóstwo emocji na wybiegu, wspaniały pokaz mody z udziałem naszych innowacyjnych toreb Cameleobag. Pierwszy pokaz Agnes Wess, ale jakże udany. Podczas największych targów B2B branży modowej w Polsce pokazaliśmy potencjał naszych skórzanych toreb.

 

Zobacz jak prezentowały się nasze skórzane torby

Postawiliśmy na luźną, casualową stylizację – ani zbyt elegancką, ani zbyt sportową. Chcieliśmy utrzymać jedną tonację, by pokazać jak nasze skórzane torby o różnych frontach idealnie dopasowują się do tego trendu (jak i zresztą do każdego innego). Luźny t-shirt, przetarte, podziurawione jeansy, bluzki z odkrytym ramieniem, wygodne trampki, a także wysokie szpilki – i UWAGA! skórzane torby z przeróżnymi frontami (od eleganckich, rockowych, ekstrawaganckich po hippisowskie). Każda torba idealnie wpisała się w casualowy trend, mimo że za każdym razem miała inny charakter (inny front, pasek, akcesoria).

Moment, w którym modelki wymieniają się frontami skórzanych toreb, jest kwintesencją naszego innowacyjnego konceptu. Modelka ubrana na sportowo wręcza front z symbolem dolara modelce, która ma bardziej elegancki look. A ta z kolei oddaje jej front z eleganckim i jednocześnie ekstrawaganckim (kolorowym) futerkiem. Jaki jest efekt? Torby skórzane nadal genialnie pasują do stylizacji.

Nasze eleganckie torby skórzane prezentują też panowie. To ich kolejna cecha – uniwersalność, zawsze modne i dla każdego.

Zobacz w naszym sklepie wszystkie skórzane torby, które brały udział w pokazie mody: https://agneswess.com/

 

 

Mamy też równie luksusowe skórzane etui na telefon i wizytówki

W ofercie mamy też skórzane etui na wizytówki dla prawdziwej bizneswoman – czytaj więcej https://agneswess.com/skorzane-etui-na-wizytowki-dla-prawdziwej-bizneswoman/
A także ekskluzywne etui na telefon z prawdziwej skóry – poznaj produkt https://agneswess.com/skorzane-etui-na-telefon-dla-kobiet-z-klasa/

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco!


Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy artykuł pojawi się na magazynie. Podaj nam swój adres e-mail.