Bransoletki skórzane damskie to ciągle modny trend biżuteryjny

Dodano: 19 mar 2018

Kobiety kochają biżuterię, dlatego bransoletki nie przestają być modne z sezonu na sezon. Datuje się, że pierwsze wyroby jubilerskie powstały prawdopodobnie około 100 000 lat temu, a pewne jest to, że nigdy nie przestaną być pożądane przez kobiety. Drobne, stylowe dodatki to kropka nad „i” w całej stylizacji, jak to mówią : „diabeł tkwi w szczegółach”. To drobiazgi decydują czy stylizacja będzie starannie dokończona, skompletowana.

Bransoletki skórzane tak modne jak metalowe, srebrne i złote
Bransoletki skórzane to mocny akcent wykończeniowy każdej stylizacji. Bardzo wyrazisty, bo skórzane paski są solidne, raczej masywne – inaczej niż cienkie łańcuszki. Skórzane bransoletki są nie tylko dekoracyjne, ale i praktyczne – trwałe, solidne na wiele sezonów. Łatwiej zerwać delikatny łańcuszek przypominający pajęczą nić niż solidną, skórzaną bransoletkę.

 

 

Skórzane bransoletki od Agnes Wess

 

  • Uniwersalny design (pasują do każdej stylizacji i nie przestają być modne z roku na rok). Mają bardzo prostą, minimalistyczną formę.
    Bardzo modna kolorystyka (uniwersalna czerń, ekstrawagancka czerwień, stare złoto, srebro, ciemny brąz).
  • Oryginalna dekoracja (bransoletki z włosiem w wersji czarnej i moro) dla kobiet, które lubią się wyróżniać.
  • Trwałość prawdziwej skóry (100% skóra).
  • Zapięcie na eleganckie, podwójne i potrójne knopiki w kolorze ciemnego niklu.
  • Bardzo stylowe znakowanie z mocnym przesłaniem. Skórzane bransoletki damskie znakowane ozdobnym, srebrnym nitem z logo marki. Kameleon symbolizuje kobietę, która ma zmienność wpisaną w DNA. To kobieta, która kocha dodatki, bo dzięki nim może się przeobrażać.
  • Brzegi malowane na zielono (prawdziwa ekstrawagancja).

 

Bransoletki wykonane z klejonej, prawdziwej skóry, zapinane na potrójne knopiki w kolorze ciemnego niklu. Brzegi malowane na kolor dobrany do koloru skóry zewnętrznej. Znakowane ozdobnym, srebrnym nitem z logo marki Agnes Wess. Szerokość: 50 mm. Dostępne kolory: czerwony (zewnątrz) i czarny (wewnątrz); czarny (zewnątrz i wewnątrz), ciemnobrązowy (zewnątrz), czarny (wewnątrz).

 

Sprawdź cenę skórzanych bransoletek damskich https://agneswess.com/produkt/bransoletka-no2/

 

Bransoletki wykonane z klejonej skóry, zapinane na podwójne knopiki w kolorze ciemnego niklu. Brzegi malowane na zielono. Od strony wewnętrznej wytłoczone logo Agnes Wess. Szerokość: 15 mm. Dostępna kolorystyka: stare złoto (zewnątrz) i czarne (wewnątrz); srebrne (zewnątrz) i czarne (wewnątrz), czarne z włosiem (zewnątrz) i czarne (wewnątrz); moro z włosiem (zewnątrz) i czarne (wewnątrz).

 

Sprawdź cenę skórzanych bransoletek damskich https://agneswess.com/produkt/bransoletka/

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco!


Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy artykuł pojawi się na magazynie. Podaj nam swój adres e-mail.